AI.econ · Firme na portalima

Najčešće spominjane firme, mjesec po mjesec.

Siječanj 2025. → lipanj 2026. Prikazujemo 150 firmi s najviše povezanih članaka, raspoređenih na pet stranica. Redoslijed određuje ukupan broj članaka u prikazanom razdoblju.

← Povratak na članak

Stranica 5 od 5 · firme od 121. do 150. mjesta

0 69 članaka · ista logaritamska ljestvica boje na svih pet stranica

Firma01.
2025.
02.
2025.
03.
2025.
04.
2025.
05.
2025.
06.
2025.
07.
2025.
08.
2025.
09.
2025.
10.
2025.
11.
2025.
12.
2025.
01.
2026.
02.
2026.
03.
2026.
04.
2026.
05.
2026.
06.
2026.
Ukupno
121. BAUHAUS-ZAGREB, k.d.109635406504113172067
122. LUKA RIJEKA d.d.251204810605234135667
123. SMART GROUP RECRUITMENT d.o.o.6178002072111000120167
124. HNK HAJDUK s.d.d.01010129109011101550166
125. FACC Solutions Croatia d.o.o.0003341761153025043066
126. FEMA d.o.o.7001610000258110531766
127. KAUFLAND HRVATSKA k.d.40601032000140241118065
128. ATIS DUBROVNIK d.o.o.1482200577210000000865
129. TURISTHOTEL d.o.o.2690131043031010226264
130. TEAM GRAĐENJE d.o.o.01031257008300100010564
131. PLAVA LAGUNA d.d.02444441947821512163
132. Nestlé Adriatic d.o.o.0060010000420361300062
133. IVKOM d.o.o.2405701544016023000062
134. Odašiljači i veze d.o.o.001011331127401256561
135. USLUGA POREČ d.o.o.83010411020000020100160
136. NUJIĆ MARKO d.o.o.600000000000000000060
137. INTERNATIONAL d.o.o.0513000001320208511059
138. TOMMY d.d.45151230353614832258
139. ALUFLEXPACK NOVI d.o.o.0181106653710000000158
140. Gospodarski centar d.o.o.15090003210101010430058
141. AUTO HRVATSKA d.d.443213304351201052557
142. AKD d.o.o.5310022000000321020057
143. LEDO plus d.o.o.000009010390050100156
144. STIPČEVIĆ, d.o.o.0505028101101100148056
145. GRADAX d.o.o.118000786403000081056
146. LIČKE VODE d.o.o.03422287161021275356
147. AGROLAGUNA d.o.o.0222615041100200020055
148. Call Solutions d.o.o.00251316171000000000054
149. TEXO MOLIOR d.o.o.24830060481243202453
150. FRED BOBEK d.o.o.110545307190000031453

Kako čitati prikaz

Svaki redak pripada jednoj firmi, svaki stupac jednom mjesecu. Broj u polju pokazuje broj članaka, a tamnija boja izdvaja veće vrijednosti. Više ponavljanja imena u istom članku broji se jednom, a objava na drugom portalu zasebno.

Pratimo pravne osobe iz FINA-ine GFI baze u tekstovima na domenama s AEM-ova popisa elektroničkih publikacija. Uključeni su i oglasi, natječaji i usputne reference. Brojevi opisuju učestalost spominjanja, bez ocjene tona, dosega ili ugleda. Mjesec određuje prvo bilježenje članka u arhivu.

Izvor. FINA GFI, medijski arhiv i AEM. Izračun AI.econ.